Hammerek w Novato
Dodane przez gural100 dnia Październik 25 2012 00:20:58

Pozostawił tylko małe wgłębienie w dachu ale pokazał wewnętrzną siłę.

17 października 2012 roku w dom amerykańskiego obywatela uderzył mały kamień przybyły z nieba. Ważył tylko 63 gramy i nie wyrządził nikomu i niczemu żadnej krzywdy. Także sobie.

Uderzył w dach pokryty papą wytłaczając w nim niewielki dołek i pozostając w nienaruszonym stanie.Szczęśliwa znalazczyni Lisa Webber, żona pastora, wielebnego Kenta Webbera.Tak więc nie przyleciał w niecnych celach.


Właściciel zaatakowanej posesji wypowiedział dość zagadkowe słowa:

"Być może Bóg chce zwrócić naszą uwagę. Nie jestem pewien, co Bóg chce powiedzieć i nie wiem także jak interpretować całe to wydarzenie."

Jest pastorem więc nie ma co się dziwić, że przywołał Stwórcę. Możliwe też, że ma jakieś grzeszki na sumieniu bo któż ich nie ma?

Jest też profesjonalistą więc nie można zlekceważyć jego słów. Można jedynie polemizować z tezą kto jest adresatem boskiego przesłania. Pastor widziałby całą ludzkość a ja widzę tylko jego. Wszak nie ma czegoś takiego jak zbiorowa odpowiedzialność. Każdy odpowiada przed Bogiem indywidualnie. Sam na Sam. I tylko za własne zasługi i nieprawości.


gural100